A-Secure Logo

Etiket ve Açıcılar

Ürün güvenlik ve kütüphane güvenlik sistemleri için kullanabileceğiniz etiketler şu şekildedir;

4x4 Kağıt Etiket

İsminden de anlaşıldığı gibi boyutları 40mm*40mm olan kağıt etiketdir. Rf (radyo frekans) antenler için kullanılan etiketlerdir.

5x5 Kağıt Etiket

50mm*50mm boyutunda RF antenler için kullanılmaktadır. 4x4 etiketlerden boyut olarak büyük de olduğundan dolayı çalışma performansı daha iyidir.

R50 Sert Etiket

Kemik etiket olarak da geçen R50 etiket çapı 50mm olan sert iğneli etiketlerdir. Tekstil sektöründe daha çok kullanılmaktadır.

R40 Sert Etiket

Kemik etiket olarak da geçen R40 etiket çapı 40mm çapındadır. Daha ufak ürünler için kullanılmaktadır.

Mürekkep Etiket

Etiket isminden de anlaşılacağı gibi içerisinde mürekkep bulunmaktadır. Boyalı etiket olarak da geçmektedir. Etiket zarar gördüğünde, kırıldığında içerisindeki boya akmaktadır.

Kalp Etiket

Özel günlerde veya şık tasarımı ile ürünlerinizde kolaylıkla ve güzellikle kullanabileceğiniz RF etiketidir.

RFID Etiket

Kodlanabilir etikettir. Frekansı RF ten farklıdır. Stok kontrolünde ve kütüphanelerde kullanılmaktadır. Kütüphane RFID etiketleri 13.56 MHZ ile çalışmaktadır.

Elektromanyetik Etiket

Ktüphanelerde kitapların çalınmasını engellemek amacı ile kurulan EM sistemlerde alarm verebilen şerit etikettir. 3M etiket olarak da isimlendirilebilir.

Deaktivitör(Öldürücü)

Kullanmış olduğunuz kağıt etiketleri öldürmek için kullanılır. Mağazanızda satılan ürünün üzerindeki etiket kapıdan çıkarken ötmemesi için etiketi öldürebilen sistemdir.

Sert Etiket Açıcısı

Ürünlerinizde kullandığınız R50, R40, Kalp etiket, Golf etiket gibi çivili etiketlerin çivisini çıkarmak için kullanabileceğiniz açıcıdır.


WhatsApp